DJI Terra – skrydžių valdymo ir 2D/3D modelių atkūrimo programa

DJI Terra – programinės įrangos įrankis, kuris dronu užfiksuotus duomenis paverčia skaitmeniniais 3D modeliais ir 2D žemėlapiais, palengvinančiais situacijos analizę ir padedančiais greitai priimti reikiamus sprendimus. DJI Terra leidžia įmonėms ir organizacijoms, naudojančioms DJI dronų technologijas, fiksuoti, vizualizuoti ir analizuoti skrydžio metu gautus vaizdus siekiant surinktą informaciją pritaikyti įvairiose verslo srityse kaip civilinė sauga, statybos, infrastruktūros priežiūra, žemės ūkis ar kino pramonė.

DJI Terra

Pagrindinės DJI Terra funkcijos

Automatinis skrydžio planavimas ir duomenų surinkimas

„DJI Terra“ padeda komerciniams dronų pilotams greitai suplanuoti automatinius skrydžius su keliomis lengvai naudojamomis parinktimis priklausomai nuo objektų, kuriuos jie nori užfiksuoti ir žemėlapio ar 3D modelio, kurį jie nori sukurti, tipo. Programoje galimi trys misijų planavimo tipai:

  • Teritorija: greitai ir lengvai užfiksuokite konkrečią sritį, nurodydami daugiakampę skrydžio zoną žemėlapyje. DJI Terra automatiškai generuoja efektyviausias skrydžio trajektorijos parinktis pažymėtoje teritorijoje.
  • Kelio taškai (waypoints): sukurkite dinamiškus individualius skrydžio maršrutus per teritoriją arba aplink objektus, naudodami iš anksto numatytus misijos taškus ir reguliuojamus parametrus, pvz., drono aukštį, greitį, kryptį, kameros kampą. Sudėtingesnėms misijoms, kurioms reikalingas didelis dėmesys detalėms, 3D skrydžio vizualizavimo funkcija leidžia kurti ir imituoti misijas esamuose 3D modeliuose.
  • Įstrižainė: užfiksuokite detalų duomenų rinkinį, kelis kartus keliaujant tuo pačiu maršrutu. Kiekvienas skrydis automatiškai sureguliuoja fotoaparato kampą, kad būtų galima užfiksuoti naujas objekto detales iš daugelio kampų. Tai suteikia papildomo tikslumo ir detalumo kuriamam 3D modeliui.

Realaus laiko žemėlapiai ir išsamūs 3D modeliai

  • Realaus laiko žemėlapiai: DJI Terra leidžia dronų pilotams greitai generuoti 2D orthomozaikinius žemėlapius paraleliai dronui dar vykdant misiją. Tai idealiai tinka laiko požiūriu jautrioms misijoms, kuriose svarbu greitai suvokti esamą situaciją, o sprendimai turi būti priimti per kelias minutes.
  • Greitas duomenų apdorojimas efektyviai rekonstrukcijai: DJI Terra vartotojai gali greitai generuoti realius bet kokios aplinkos modelius, naudojant 2D ortomozaikas ar 3D modelių rekonstrukcijas, kurias galima naudoti pramoniniais tikslais, pavyzdžiui, transporto priemonių avarijų scenų rekonstravimas, pažangos stebėjimas statybų projektuose arba didelių infrastruktūros objektų kaip tiltų ar kelių būklės patikrinimas.

Lengva duomenų analizė

  • 2D ir 3D matavimo įrankiai: analizuokite duomenis ir sukurkite tiesiogines įžvalgas pasitelkiant lengvai naudojamus analizės įrankius kuriais galima atlikti įvairius matavimus, įskaitant linijinį atstumą, paviršiaus plotą ir tūrinius įvertinimus.
  • Anotacijos: gerinant komandos bendravimą ir ataskaitų teikimą vykstančiuose projektuose, komentarai gali būti redaguojami ir bendrinami.
  • Inspektavimas pasitelkiant nuotraukas: idealiai tinka išsamiems patikrinimams ir avarijų situacijoms atkurti. DJI Terra nuotraukų tikrinimo įrankis leidžia vartotojams atidžiai išnagrinėti kiekvieną nuotrauką, naudojamą modeliui sukurti, kad būtų galima nustatyti ir pabrėžti svarbiausius elementus.

Dronų suderinamumas

„DJI Terra“ suderinama su šiais „Phantom 4“ serijos dronais: Phantom 4 RTK, Phantom 4 Pro V2.0, Phantom 4 Pro + V2.0, Phantom 4 Pro, Phantom 4 Advanced ir Phantom 4.

 

Daugiau informacijos apie produktą ir kainų teiraukitės Dronai.lt komandos.